Stylizacja oka

Odpowiednia oprawa oczu sprawi, że Twoja twarz nabierze kształtu, a także swoistego uroku.


Zabieg Cena Opis
Regulacja brwi 15zł Idealnie wyregulowany łuk brwiowy doda klasy i elegancji twojej twarzy.
Henna brwi z regulacją 25zł Ten krótki zabieg pozwoli dodać Twojemu oku wyrazistości i polotu.
Henna komplet 40zł Wykonanie henny na rzęsach i brwiach sprawi że nawet bez maskary twoja twarz będzie wyglądała pięknie.
Lifting i laminacja rzęs 100zł Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.
Wróc do zabiegów


Rzęsy jeden do jeden

Chcesz mieć oszałamiająco długie, grube i podkręcone rzęsy bez tuszowania? Chcesz by Twe spojrzenie nabrało głębi? Chcesz kusić spojrzeniem? Jeśli tak to z pewnością zabieg dla Ciebie!

Przedłużanie rzęs NovaLash, to przełom w technice przedłużania rzęs, zupełnie nowy sposób pozwalający przedłużyć, zagęścić i pogrubić Twoje własne rzęsy. Ta nowatorska metoda polega na doklejeniu syntetycznych rzęs, „włosek po włosku” do Twoich rzęs, tak by uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy występują w wielu długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia, dzięki czemu przed zabiegiem mogą Panie ustalić jakiego efektu oczekują.
Czast trwania zabiegu to ok 3h koszt 250zł

W naszej ofercie znajdziecie również rzęsy na specjalne okazje lub wydarzenie rodzinne.
Rzęsy mają trwałość ok 2tyg. Czas trwania zabiegu to 45min a koszt to 150zł.

Nie czekaj z decyzją, już dzisiaj zadzwoń i umów się na wizytę.
Tel. +48 503450895