Studio dłoni i stóp

Zarówno stopy jak i dłonie wymagają odpowiedniej, regularnej pielęgnacji, pozwalającej zachować estetyczny wygląd oraz zdrowie. Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, ale również i mężczyzny.
Miękkie, gładkie, z zadbanymi paznokciami budują nasz wizerunek.


Zabieg Cena Opis
Manicure podstawowy z malowaniem 50zł / 60min Opracowanie kształtu i długości płytki paznokci, wycięcie lub odsunięcie skórek, pomalowanie paznokci bazą, lakierem oraz utwardzaczem.
Manicure męski 40zł / 45min Manicure dla mężczyzn. Opracowanie płytki paznokci oraz wycięcie/odsunięcie skórek.
Pedicure podstawowy z malowaniem 70zł / 75min Podstawowa pielęgnacja stóp. Zawiera - ciepłą kąpiel stóp z solą lawendową, odsunięcie skórek (oraz wycięcie), opracowanie kształtu oraz długości paznokci, usunięcie zrogowaciałego i zgrubiałego naskórka (frezarka/skalpel), wmasowanie kremu oraz pomalowanie paznokci.
Malowanie paznokci 15zł Pomalowanie paznokci bazą, lakierem oraz utwardzaczem.
Manicure hybrydowy 60zł / 60min Zabieg jest idealny dla Pań, które nie mają czasu na typowy, cotygodniowy manicure lub nie są fankami tipsów. Manicure hybrydowy utrzymuje się nawet przez 3 tygodnie. Paznokcie są błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajanie. Nie tracą też blasku i charakterystycznego "mokrego połysku". Zawiera opracowanie kształtu i długości płytki paznokci, wycięcie lub odsunięcie skórek, pomalowanie paznokci lakierem hybrydowym utwardzanym w lampie UV.
Pedicure hybrydowy 85zł / 75min Zawiera całą podstawową pielęgnację stóp. Zakończone pomalowaniem paznokci lakierem hybrydowym.
Usunięcie lakieru hybrydowego 15zł / 15min
Wykonanego w Lawendowym Spa lub w innym gabinecie
Manicure japoński 50zł / 45min Regeneracyjny zabieg na płytkę paznokci, na bazie sproszkowanych pereł, krzemionki i witamin. Wzmacnia i regeneruje osłabione paznokcie nadając im wspaniały blask bez malowania.
Zabieg odżywczy na dłonie z parafiną 40zł / 25min Odżywczy zabieg regenerujący spierzchniętą, przesuszoną skórę dłoni. Zimą chroni przed negatywnym działaniem mrozu, latem z kolei zmniejsza przesuszenie posłoneczne. W skład zabiegu wchodzi peeling dłoni, brzoskwiniowa maska odżywcza na dłonie, zanurzenie dłoni w parafinie oraz brzoskwiniowy krem na zakończenie zabiegu.
IBX System - rewolucyjna odbudowa paznokcia + 30zł do manicure / pedicure (pierwszy zabieg)
+ 20 zł do manicure / pedicure (każdy kolejny zabieg)
IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe, a płytka uzyskuje piękny naturalny kolor i zdrowy połysk.

JAK DZIAŁA IBX SYSTEM:

1. CHRONI TWOJE PAZNOKCIE - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową
2. WZMACNIA TWOJE PAZNOKCIE - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie
Wróc do zabiegów