Vouchery


Voucher


Podaruj bliskiej osobie wyjątkowy prezent – voucher do Lawendowego Spa!

Sprawdza się na każdą okazję: urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, pod choinkę... lub po prostu bez okazji.

Zaproszenie to idealny prezent dla osoby, która dba o swoje zdrowie, wygląd i młodość. Aromatyczne zabiegi na ciało, masaże, zabiegi kosmetyczne przeznaczone są dla osób, które potrzebują relaksu, poprawy witalności ciała i ducha. To oryginalny prezent dla kobiety i mężczyzny.

To Ty decydujesz na jaką kwotę ma być wartość podarunku oraz ile przyjemności ufundujesz bliskiej Ci osobie. Możesz wybrać konkretne zabiegi lub pozostawić wybór obdarowanej osobie, decydując się na voucher kwotowy. W ramach wybranej kwoty osoba posiadająca zaproszenie wybiera zabiegi według własnego gustu i potrzeb.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu tego wyjątkowego prezentu. Zaproszenie można wykupić osobiście u nas w SPA, jak i na odległość - wyślemy je na podany adres."

Regulamin Zaproszeń

  • Zaproszenia są ważne przez 2 miesiące od ich zakupu z możliwością przedłużenia o kolejny miesiąc.
  • Zaproszenie można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt, w zależności od kwoty zaproszenia.
  • Zaproszenia nie podlegają zwrotom, ani wymianie na gotówkę.
  • Podczas realizacji zaproszenia użytkownikowi nie przysługuje prawo do otrzymania reszty, gdy wartość wykonanej usługi jest niższa od wartości zaproszenia.
  • Użytkownik zaproszenia zobowiązany jest do zapłaty różnicy w cenie, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego zaproszenia.